Kuvaus
Hienosahattu, pyöristetyin reunoin varustettu aitalauta, joka soveltuu myös kaikkeen ulkoverhoukseen. Tuote on pohjamaalattu kaikilta neljältä sivulta.
1,90 €/m
Pohjamaali Teknol 1881 on vesiohenteinen alkydimaali, sisältäen puunsuoja – aineen. maalattavissa päälle normaali ulkomaaleilla. Pohjamaalattu tuote vaatii vielä kaksi maalauskertaa asennuksen jälkeen, jotta riittävä peittävyys saavutetaan.
Hienosahattu, pyöristetyin reunoin varustettu aitalauta, joka soveltuu myös kaikkeen ulkoverhoukseen. Tuote on pohjamaalattu kaikilta neljältä sivulta.
koko | 20×120 |
---|---|
materiaali | kuusi |
pintakäsittely | pohjamaalattu |
väri | valkoinen |
profiili | aitalauta |
Jo pienikin remontti kotona saa hyvälle mielelle. Ilmat lämpenevät ja on ulkoremonttien aika. Olisiko ulkoraput uutta pintaa vailla? Vai tuleeko teillekin iso terassi sisätilojen jatkoksi? On suunnitteilla sitten isoa tai pientä remonttia, tule tutustumaan tämän sesongin uutuuksiin Puutoimeen.
Meillä on jälleen toimittajien uutuudet ensimmäisten joukossa tarjolla ja ihasteltavana.
Piipahda myymälässämme virtuaalisesti, tai katso videoesitys.
Parhaiten valikoimamme suuruuden näet myymälässämme. Jos ei heti synny päätöstä, nappaa mallipalat listoista, paneeleista ja terassilaudoista mukaasi ja suunnittele kotona, työmaalla.
Kysy ensin Puutoimesta, meillä on aina ratkaisu!
TERVETULOA !