Kuvaus
Maalattu valkoiseksi kolmelta sivulta. Käytetään mm. oviaukkojen, ikkunoiden peitelistana ja smyygilistana. Pituus 2400 mm myynti kappaleittain
14,10 €/kpl
Oksattomasta, sormijatketusta männystä valmistettu tuote sisäkäyttöön, kuiviin tiloihin.
Maalattu valkoiseksi kolmelta sivulta. Käytetään mm. oviaukkojen, ikkunoiden peitelistana ja smyygilistana. Pituus 2400 mm myynti kappaleittain
koko | 15x95x2400 |
---|---|
materiaali | mänty |
pintakäsittely | maalattu |
väri | valkoinen |
profiili | smyygi |
Jo pienikin remontti kotona saa hyvälle mielelle. Ilmat lämpenevät ja on ulkoremonttien aika. Olisiko ulkoraput uutta pintaa vailla? Vai tuleeko teillekin iso terassi sisätilojen jatkoksi? On suunnitteilla sitten isoa tai pientä remonttia, tule tutustumaan tämän sesongin uutuuksiin Puutoimeen.
Meillä on jälleen toimittajien uutuudet ensimmäisten joukossa tarjolla ja ihasteltavana.
Piipahda myymälässämme virtuaalisesti, tai katso videoesitys.
Kysy ensin Puutoimesta, meillä on aina ratkaisu!
TERVETULOA !
Parhaiten valikoimamme suuruuden näet myymälässämme. Jos ei heti synny päätöstä, nappaa mallipalat listoista, paneeleista ja terassilaudoista mukaasi ja suunnittele kotona, työmaalla.
Elopellontie 2, 33470 Ylöjärvi
Puh (03) 3142 4300
myynti@puutoimi.fi